На попуст!

SAVA 195/65R15 INTENSA HP2

5,850.00ден 3,500.00ден

На залиха
Категорија:

Опис

Производител: Sava
Код на продуктот: SAVA
Type: S
Width: 195
Profile: 65
Diameter: 15.0
Speed: H
Exterior Noise: 67
Fuel Efficiency: C
Wet Grip: C
Load Index: 91
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.