На попуст!

SAVA 205/55R16 INTENSA HP2

6,360.00ден 3,800.00ден

На залиха
Категорија:

Опис

Код на продуктот: SAVA
Type: S
Width: 205
Profile: 55
Diameter: 16.0
Speed: V
Exterior Noise: 67
Fuel Efficiency: C
Wet Grip: C
Load Index: 91
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.