На попуст!

SAVA 215/65R16 INTENSA HP2

7,310.00ден 5,000.00ден

На залиха
Категорија:

Опис

Производител: Sava
Код на продуктот: SAVA
Type: S
Width: 215
Profile: 65
Diameter: 16.0
Speed: H
Reinforced: Yes
Load Index: 101
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.